گروه بازرگانی رادمان
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / قهوه 1in3 / خرید و  فروش قهوه ۱in3

خرید و  فروش قهوه ۱in3

خرید و فروش قهوه ۱in3 در بازار در فروشگاه های فروش انواع قهوه و در مراکز عرضه و پخش این محصولات انجام می شود . در وب سایت های اینترنتی هم با یک جستجو میتوانید انواع این محصول را مشاهده و خریداری نمایید .

خرید و فروش قهوه

خرید و فروش قهوه ۱in3

خریدو فروش قهوه ۱in3 هم در مراکز پخش و فروشگاه ها انجام میشود و هم در وب سایت های اینترنتی . شما به هر کدام از اینها که مراجعه کنید یمتوانید یان محصول را در بسته بندی های متنوع و با برندهای مختلف که هر یک ویژگی ها و قیمت های متفاوتی دارند مشاهده و خرید نمایید .

 قهوه ۱in3

قهوه ۱in3 محصولی جدید است که برای دوست داران قهوه و طعم شیرین و کاراملی ارائه شده است . این محصولات به صورت کافی میکس در بازار هستند و کسانی که کافی میکس شیرین، یا کافی میکس کاراملی و یا کافی میکس با طعم های متنوع دوست دارند می توانند از آن استفاده کنند . این قهوه ها از ترکیب پودر خامه، شکر و قهوه تولید شده سات و طعمی بسیار دلچسب دارد.

خرید و فروش قهوه

تولید قهوه ۱in3

برای تولید قهوه ۱in3 از انواع پودر قهوه ساتفاده می شود . یکی از این انواع پودر قهوه اسپري و خشك شده است که صرفه اقتصادی بیشتری دارد . گاهی از قهوه گرانول شده استفاده میشود که قیمت گران تری دراد اما طعم آن نسبت به نوع قبل تفاوت چندانی ندارد . نوع دیگر پودر قهوه مورد استفاده قهوه فريز دراي و يا قهوه آماده شده به روش انجماد است. این نوع پودر قهوه کیفیت و طعم آن بسیار افزایش می دهد.

پودر شیر غیر لبنی

در تولید قهوه ۱in3 از پودر شیر غیر لبنی که ۳۱ درصد چربی دارد استفاده می شود . این پودر شیرهای غیر لبنی از روغن پالم و يا روغن نارگيل تهیه می شوند . این پودر شیرها ۴۰ درصد از قهوه ۳ در ۱ را تشکیل می دهند . بعضی از این پودر شیر ها (پودر همراه قهوه) طعم های متنوعی دارند . مثلا طعم فندقی یا آيريش . از این پودر شیرها در تهیه کاپوچینو هم استفاده می شود .

خرید و فروش قهوه

شکر در قهوه ۳ در ۱

آخرین موادی که در این قهوه ها استفاده می شود شکر است . میزان شکر به خواست و تمایل مصرف کننده بستگی دارد. کسانی که طعم تلخ دوست دارند نوع بدون شکر را انتخاب می کنند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605